Jdi na obsah Jdi na menu
 

V sobotu 8.3.2008 sehrálo mužstvo žáků již druhé přátelské utkání s mužstvem TJ Tatranu Sedlčany. Tentokrát se naši žáci  postavili proti mladším žákům Tatranu. Vzhledem k věkové kategorii soupeře bylo hned od začátku vidět, že tentokrát to bude vyrovnanější utkání.

Hrálo se klasicky 3 x 20 minut a s vedením TJ Tatranu Sedlčany bylo před začátkem utkání dohodnuto, že místo vyloučení se budou jezdit samostatné nájezdy.

V 11:30 hodin bylo vhozeno úvodní buly utkání. Domácí se do našich hráčů pustili s velkou chutí, která vyvrcholila již ve čtvrté minutě prvním gólem domácích. V šesté minutě domácí zvýšili svůj náskok již na dvě branky. Poklidnou hru domácích narušil v osmé minutě po střele Maredy dorážející Sedláček.  V zápětí měl Sedláček možnost skóre vyrovnat, ale samostatný nájezd neproměnil. Pak už první třetina patřila pouze našim žákům, kteří dokázali prozatím nepříznivý výsledek v deváté minutě srovnat, kdy po nahrávce Beluše skóroval Hlavatý. V jedenácté minutě po kombinaci Beluše se střílejícím Sedláčkem naši žáci otočili výsledek ve svůj prospěch. První třetina tak skončila 1:3.

 Ve druhé třetině naši navázali na skvělý závěr první části, kdy již ve dvacáté druhé minutě skóroval po asistenci Jirkovského Pilař. Další gól v domácí síti na sebe nenechal dlouho čekat. Ve dvacáté třetí minutě se prosadil po nahrávce Hlavatého Beluš, který zároveň ve dvacáté čtvrté minutě proměnil samostatný nájezd. Ve dvacáté deváté minutě se podařilo domácímu mužstvu překazit řádění našich borců a snížili tak na 3:6. Tento stav však nevydržel dlouho. Již ve třicáté druhé minutě zvýšil náskok po nahrávce Jiráska od modré střílející Masák. Účet druhé třetiny uzavřel v třicáté třetí minutě svou třetí trefou Beluš. Stav po druhé třetině byl 3:8.

Třetí třetina nezačala pro naše žáky nejlépe. Hned ve čtyřicáté druhé minutě inkasoval skvěle chytající Zuzjak čtvrtý gól z hole domácích, kteří tak snížili již poměrně vysoký náskok na 4:8. Na domácí gól přišla odpověď hned ve čtyřicáté třetí minutě, kdy po nahrávce Jelínka zvýšil Mareda. Ani tento gól nezůstal bez odezvy Tatranu. Ve čtyřicáté čtvrté minutě proměnili domácí samostatný nájezd skvělou trefou do horního růžku Zuzjakovy branky. Další úspěch zaznamenali domácí ve čtyřicáté šesté minutě, kdy snížili na 6:9. Hned ve čtyřicáté sedmé minutě měli možnost domácí samostatným nájezdem snížit náskok hostů o další branku, ale proti tomu zakročil Zuzjak a nedovolil soupeři skórovat. Soupeřovo neproměněné trestné střílení nabudilo lánské hráče k další aktivitě, což korunoval v padesáté první minutě po přistrčení Putíka svým čtvrtým gólem Beluš. Poslední střelecký úspěch Lán zaznamenal v padesáté osmé minutě Mareda. Definitivní tečku utkání udělal skvělým zákrokem Zuzjak, kdy v čase 59:53 nedovolil snížit domácím ze samostatného nájezdu. Utkání, tak skončilo 6:11.

Dík patří nejen všem hráčům za předvedený výkon,ale hlavně TJ Tatranu Sedlčany. Bez nich by nebylo možné obě přátelská utkání sehrát. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i do příštích sezón a bude možné spolu sehrát další utkání.

Sestava:

Gólmani: Zuzjak (1)

Obránci: Jelínek (11), Jirásek(6), Mareda (19), Masák (13)

Útočníci: Rigo (7), Pilař (20), Jirkovský (12), Jungman (8), Hlavatý (18), Keller (22), Havlíček (9), Sedláček (16), Putík (14), Beluš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář