HC Lány B - HC Blue Středokluky 5:8

8. 12. 2012

HC Lány B – HC Blue Středokluky     5:8
Branky: Švácha (Náprstek), Švácha (Náprstek, Soukup), Simandl (Toman), Rudovský (Švácha), Máslo (Švácha)
Třetiny: 1:3, 2:4, 2:1
Vyloučení: 3:2
_____________________________________________________________________________________________________

Lídra soutěže jsme sice potrápili, ale na body to nestačilo.
V soboru 8.11. od 11:30 hod. sehrálo lánské béčko po více než měsíci další utkání v AMHL proti vedoucímu mužstvu soutěže HC Blue Středokluky.
               Přestože jsme se nesešli v ideální sestavě, tak jsme zahájili první třetinu velmi aktivně. Hned po 10 vteřinách hry střílel Jirka Švácha. Po pěti minutách jsme vedli, když se po nahrávce Martina Náprstka prosadil Jirka Švácha. Bohužel vedení jsme udrželi jen 3 minuty. Další branku přidal soupeř po dalších třech minutách a minutu před koncem první části zvýšily Středokluky na 1:3.
               Ve druhé části jsme chtěli pokračovat v aktivní hře. Dařilo se nám soupeře dostávat i pod tlak, ale branka pro nás byla tak trochu začarovaná. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, které vyústilo v jeho vedení 1:5. Během Jedné minuty se prosadil nejprve aktivní Jirka Švácha a po něm Honza Simandl. Jenže při snaze vstřelit další branky jsme chybovali při hře v obraně. Což umožnilo Středoklukům znovu poodskočit na 3:7.
               Třetí třetinu jsme začali opět aktivně. Vytvořili jsme si několik velmi dobrých šancí, ale Milan Hořejsí, Martin Náprstek a ani Otta Rudovský ve svém samostatném úniku neuspěli. Otta Rudovský se prosadil později v oslabení. Chvilku po něm soupeř vstřelil osmý gól při tomtéž našem oslabení. Konečnou podobu výsledku dal Ondra Máslo po nahrávce Jirky Šváchy.
               Přestože jsme se nesešli v ideální sestavě, tak jsme odehráli jedno z nejlepších utkání. Soupeř byl lepší, ale my jsme svou bojovností lídra velmi potrápili. Všichni hráči bez výjimky zaslouží pochvalu za nasazení. Chyby se samozřejmě dělali, ale všichni nechali na ledě vše.

HC Lány B: Wostl, Lomberský A., Bratrů, Toman, Rudovský, Švácha, Náprstek, Soukup, Máslo, Černý, Simandl, Hořejší.