Jdi na obsah Jdi na menu

HC Lány B - HC Blue Angels/Černí Jestřábi 12:2

8. 1. 2011

HC Lány B - HC Blue Angels/Černí Jestřábi   12:2

Branky: Máslo (Kuna), Kuna (Melen, Máslo), Lomberský A. (Lomberský T.), Flégl (Bratrů), Kuna (Melen), Máslo (Lomberský A.), Melen (Máslo), Máslo (Lomberský A.), Jirkovský (Bratrů), Lomberský A. (Rudovský), Hořejší (Máslo), Černý (Jirkovský)

Třetiny: 5:0, 4:0, 3:2

Vyloučení: 5:2

Po sérii remíz přišla konečně výhra.

V sobotu 8.1.2011 od 12:00 hodin sehrálo B mužstvo první utkání roku 2011. Poprvé se v tomto ročníku střetlo béčko s mužstvem Blue Angels/Černí Jestřábi. Soupeř přišel sice jen v sedmi lidech, ale i tak jsme ho nechtěli podcenit.

První třetinu jsme začali dobře, hned při druhém střídání otevřel účet utkání Ondra Máslo po nahrávce Františka Kuny. Poté zakončil přesnou souhru Melena a Másla František Kuna. Poté se ještě prosadil Aleš Lomberský, Tomáš Flégl a znovu Kuna. Soupeř sice nějakou šanci měl, ale Karel Akrmann byl pozorný.

Druhá třetina začala podobně jako ta první. Střelecky se opět prosadil Máslo. Poté ještě Melen, pak znovu Máslo a Jirkovský. Poklidnou třetinu narušovali občasné útoky oslabených jestřábů. Ale skóre bylo velmi jednostranné - 9:0.

Ve třetí části přeci jen soupeř vstřelil branku. Nenápadná střela zapadla Karlovi Akrmannovi přesně na levý beton. Poté jsme přidali další branky my. Konkrétně Aleš Lomberský, Milan Hořejší a Josef Černý. Pak soupeř dokázal upravit na 12:2, když soupeř vyslal nechytatelnou střelu z kruhu.

Potěšující je, že jsme soupeře nepodcenili i přesto, že nastoupil pouze v počtu sedmi hráčů. Dokázali jsme hrát celý zápas stejně a udělali jsme jen minimum chyb.

HC Lány B: Akrmann, Bratrů, Lomberský A., Kos, Prokop M., Rudovský,   Jirkovský, Černý,  Melen, Máslo, Kuna, Lomberský T., Flégl, Hořejší