Atraps Kladno - HC Lány B 6:7

29. 9. 2012

Atraps Kladno - HC Lány B   6:7
Branky: Švácha (Náprstek), Náprstek (Máslo), Lomberský A. (Máslo), Lomberský T. (Černý), Švácha (Máslo), Máslo (Lomberský A.), Švácha (Máslo, Bratrů)
Třetiny: 2:2, 1:4, 3:1
Vyloučení: 3:3
První utkání sezony přineslo i první body.

Béčko zahájilo sezonu ve slánské AMHL v sobotu 29.9.2012 od 11:30 hod. Mužstvo nastoupilo v počtu patnácti hráčů včetně Davida Čermana.
            V první třetině se nám povedlo brzy vstřelit branku, když Jirka Švácha přebral puk od Martina Náprstka a projel půlku hřiště a přesně zakončil. Bohužel se nám toto vedení nepovedlo udržet dlouho. Soupeř srovnal po naší chybě v obranném pásmu. Další naši branku vstřelil z otočky Martin Náprstek. Třetinu jsme ovšem dohrávali za srovnaného stavu po další naší chybě.
            Ve druhé části se soupeř dostal do vedení. Vytvářeli jsme celkem dost chyb v obraně, takže nebyl div, že jsme inkasovali další branku. Nechtěli jsme hned první utkání prohrát, tak jsme zvýšili aktivitu a výsledek se dostavil. Odraženou střelu Ondry Másla dorazil Aleš Lomberský. Další přidal Tomáš Lomberský po přihrávce Pepy Černého. Po té začala opět úřadovat první lajna. Nejdříve se prosadil Jirka Švácha a po něm ještě Ondra Máslo. Druhou část jsme tedy dohráli s luxusním tříbrankovým náskokem.
            Jak víme, tak ani takovýto náskok nemusí stačit. Po festivalu zahozených šancí se prosadil soupeř. Nejprve snížil na rozdíl dvou branek. Pak se ještě prosadil Jirka Švácha. Po té co jsme v jednom střídání neproměnili tři velmi dobré šance, soupeř začal znovu ukrajovat z našeho náskoku. Až se skóre dostalo na stav 7:6. Soupeř, ale již nedokázal vyrovnat ani při power-play.
            Jsme rádi, že se nám první utkání povedlo vyhrát.
Sestava: Wostl, Lomberský A., Bratrů, Rudovský, Čerman, Kos, Toman, Máslo, Švácha, Náprstek, Prokop S., Prokop M., Soukup, Černý, Lomberský T., Hořejší